У Києві стартував фестиваль екстремальних видів спорту Free games [відео]

  Перший фестиваль екстремальних видів спорту Free games стартував у столиці. Протягом літа він мандруватиме всією Україною. Головна мета заходу - заохотити молодь до активного способу життя. До того ж для юнаків та дівчат - це змога показати приховані таланти.

  Спортивну міць та відвагу напередодні дня молоді взялися доводити столичні екстремали. Наввипередки хизуються вподобаним хобі. Пристрасть киянина Сергія - скімбординг.

  Сергій Житько, учасник фестивалю Free games: "Це скімборд - ти розгоняєшся, кидаєш його на мілку воду, застрибуєш на нього, і їдеш. Ти можеш у такий спосіб проїхати десь до 50 метрів. Цьому спорту близько ста років. Він був винайдений у Каліфорнії".
   
  Сергій - один із перших, хто почав розвивати цей вид спорту в Україні. Навіть дошки собі та друзям змайстрував сам, бо купити їх ніде. З майданчиком для тренувань також - халепа.

  Наталія Кобзаренко, учасниця фестивалю Free games: "У нас есть одна площадка. Она у нас появилась в августе месяце. Мы очень рады, что её в этом году тоже не закрыли".

  Для вейкбордингу такої доріжки замало. У цьому басейні киянин Денис кататися може годинами. Каже, м’язи до такого навантаження звикли. 

  Денис Волков, учасник фестивалю Free games: "Когда в первый раз пришел кататься, я так особо долго прокататься не смог. А на утро еле встал с кровати. Сейчас уже тело привыкло, и я особо даже не напрягаюсь, когда что-то делаю".

  Надто не напружується й спортсмен Руслан, коли робить ось такі трюки на турніку. Без воркауту, зізнається, і дня не проводить.

  Руслан Кравченко, учасник фестивалю Free games: "Это свободный вид спорта, ты занимаешься сам для себя, развиваешь своё тело".

  Фріран, памп-трек, біг-джампінг, тощо - ці різновиди альтернативного спорту малорозвинуті в Україні. Приміром, велосипедист Олег велотріалом займається вже п’ять років. Хоча офіційним в Україні він став лише торік.

  Олег Відалко, учасник фестивалю Free games: "Главный смысл - это пройти препятствия: трасы из камней, вот таких вот блоков. Здесь нет сидушки потому что сидение в таком виде спорта - это лишняя деталь".

  Майже тридцять відомих у вузьких колах видів спорту об’єднав фестивль "Free games". Протягом літа він мандруватиме великими містами країни.

  Юрій Зозуля, організатор фестивалю Free games: "Это свободные игры, которые проходят в стране, и которые должны объединить всю страну в едином спортивном порыве и дать возможности дать реализовать себя каждому молодому человеку".

  На початку вересня краща тридцятка спортсменів знову завітає до столиці. На фінальне змагання.

  Людмила Голоднік та Олена Сорокіна, 5 канал
   

  Попередній матеріал
  Євро-2012: Донецьк готується до матчу Іспанія-Франція
  Наступний матеріал
  Євро-2012: хряк-віщун пророкує перемогу Іспанії
  Теги: