навчання загонів територіальної оборони 5 канал

У Києві стартували військові навчання загонів територіальної оборони

Півтисячі людей, серед яких цивільні і учасники АТО, долучилися до наймасштабніших військових навчань загонів територіальної оборони

Наймасштабніші військові навчання загонів територіальної оборони стартували у Києві. До них долучилися майже півтисячі людей. Головно, це цивільні, але є й учасники АТО. Вишкіл триватиме лише два дні. Через це програма тренувань буде достатньо насиченою.

Почали займатися ще о 7-й ранку. Всім роздали бойові завдання. Людей розділили на команди. Згідно з легендою, Російська Федерація збільшила агресію проти України і йде у наступ у напрямку центральних областей. От саме як діяти в такій ситуації і навчатимуть учасників.

навчання загонів територіальної оборони5 канал

"Якщо теоретичні знання, індивідуальну підготовку в такому режимі дати можливо, то для злагодження підрозділів потрібен великий час. І такі дводенні навчання, вони зазвичай для того, щоби злагодити підрозділи і перевірити навченість командирів з управління підрозділами", - прокоментував керівник навчань Святослав Стеценко.

Суворих обмежень щодо охочих навчатися організатори не ставлять. Серед тих, що зголосилися, є і жінки, і чоловіки, які не пройшли медкомісію. 

Нагадаємо, на полігоні поблизу Житомира британські інструктори проводять вишкіл українських військових за стандартами НАТО.

Попередній матеріал
Керрі та Путін домовилися про дату, коли буде визначено спосіб повернення Савченко - адвокат
Наступний матеріал
Сьогодні Україна відзначає другу річницю створення Нацгвардії
Теги:
Loading...

Військовослужбовці ЗСУ у 2016 році візьмуть участь у 10 багатонаціональних навчаннях

Польові навчання курсантів НГУ на Харківщині

Навчання бригади швидкого реагування НГУ: репортаж з полігону

На Львівщині стартували навчання бійців НГУ за стандартами НАТО

Прикордонники спільно з ВМС України провели навчання навколо острова Зміїний (відео)

5 канал - трансляція наживо