5.ua

У Києві протестували під стінами МВС і вимагали відставки Авакова

  Протест проти бездіяльності силовиків влаштували у Києві під будівлею МВС.

  Кілька десятків людей зібрались під будівлею міністерства внутрішніх справ з плакатами. Вони висловлювали занепокоєння тим, що міліція, на їхню думку, не реагує на сепаратистські прояви на Сході і захоплення адміністративних будівель. Представники різних громадських організацій заявили: якщо міністр Арсен Аваков не може навести лад та вгамувати заколотників,він має подати у відставку.

  До протестувальників вийшов заступник міністра,Микола Величкович, і пояснив, що на Сході України багато міліціонерів, які працювали ще за попередньої влади саботують роботу і без бою здають будівлі. Перевірки таких співробітників вже почались, їх можуть відсторонити і покарати за порушення присяги. До того ж сьогодні МВС закінчить формування спецзагонів, які вже завтра вирушать на Схід, аби замінити місцевих правоохоронців та звільнити захоплені будівлі.

  Нагадаємо, у неділю колишній міністр внутрішніх справ України Юрій Луценко заявив, все керівництво міліції Сходу України й досі контролюється родиною усуненого з посади президента Віктора Януковича.

   
  Попередній матеріал
  В Нігерії внаслідок теракту на автовокзалі загинули 35 людей
  Наступний матеріал
  Держуправління справами вирішило розпродати свій авіапарк
  Теги: