У Києві презентували звіт про зникнення та смерть репортерів за останні 10 років

  Захистити журналістів закликають міжнародні правозахисники владу України, Білорусі та Росії. У Києві презентований звіт про зникнення та смерть репортерів у згаданих країнах за останні 10 років.

  Правозахисники констатують - жодна справа про тяжкі злочини проти журналістів за цей період до кінця не розкрита. Жодного організатора вбивства чи побиття журналістів не притягнуто до відповідальності. В Україні йдеться про Георгія Гонгадзе, Василя Климентьєва та Ігоря Александрова. У звіті правозахисники радять налагодити співпрацю журналістських організацій із правозахисниками. А також навчити правоохоронні органи швидко реагувати у випадку, коли журналіст перебуває під загрозою.

  Олівер Спенсер, ст. співробітник правозахисної організації "Артикль 19": "Автори цього звіту дійшли висновку, що розслідування смертей або зникнень цих журналістів неефективне, якщо взагалі здійснюється. Винні не покарані. Цей звіт - спроба не дати суспільству забути про злочини. І насамперед - інструмент тиску на владні органи, щоби вони забезпечили належні умови для розслідування усіх справ".

  Попередній матеріал
  Прикарпатський майстер створює об`ємні картини з соломи
  Наступний матеріал
  В Одесі попсували 10 вітальних білбордів Віктора Януковича
  Теги: