книга 5.ua

У Києві презентували книгу "Історія українського війська"

Книга вийшла до 80-річчя виходу у світ однойменної книги історика Івана Крип'якевича

У Києві історики та волонтери презентували новий погляд на історію українського війська. У щедро ілюстрованому науково-популярному виданні автори виклали історію української військової справи, від моменту зародження у добу трипілля до проведення антитерористичної операції на Донбасі.

Книга "Історія українського війська" вийшла до 80-річчя виходу у світ однойменної книги історика Івана Крип'якевича. Вона стала результатом спільної праці археологів, істориків, реконструкторів та художників. Над ілюстраціями художник працював разом із науковцями, щоби максимально точно відтворити деталі однострою українських військових у різні періоди. Власне, ці малюнки взяли за основу для розробки нової форми українських військовослужбовців. У перспективі, стверджують ініціатори проекту, ілюстрації можна використати для виробництва дитячих іграшок, комп'ютерних ігор, а також мобільних додатків.

Наступне видання цієї книги - спрощене й урізане до кишенькового формату, так званої захалявної книжечки, невдовзі надрукують спеціально для військовослужбовців, які перебувають на передовій.

Попередній матеріал
Вовк: Ухвалення закону про НКРЕКП – це історичний день
Наступний матеріал
Суд залишив під вартою кривоозерських поліцейських, підозрюваних у вбивстві чоловіка
Теги:
Loading...