У Києві попрощалися із Павлом Загребельним

  Віддати останню шану класику української літератури прийшли друзі, колеги та читачі. Відвідали церемонію прощання і Віктор Ющенко та голова Верховної Ради Володимир Литвин. Павло Загребельний пішов із життя у 84 роки.

  Він - автор десятків романів, новел, п`єс, кіносценаріїв. Особливе місце в його творчості посіли історичні романи "Диво", "Я, Богдан", "Роксолана". Останнім часом письменник жив усамітнено на своїй дачі в передмісті Києва. Панахиду за Павлом Загребельним відслужили у Володимирському соборі. Спочиватиме він на Байковому цвинтарі.

  Віталій Коротич, письменник: "Він не підтримував гонінь на Дзюбу , Ліну Костенко. Хоч повинен був це робити, як голова Спілки письменників. Він казав речі, які нормальний український письменник ніколи б не сказав іншому. Він казав те, що хотів сказати другові, якого хотів урятувати".

  Ольга Сумська, актриса: "Це щасливий письменник. Його книжки популярні у XX і XXI сторіччі. Його починають читати вже мої молодші діти".

  Іван Драч, письменник: "Видно було, що він беріг себе для того, щоб завершити те, що лишалось у нього на столі. Я з нетерпінням чекаю, коли це все буде відкрито для читачів".

  Попередній матеріал
  Болгарія вимагатиме від Газпрому відшкодування збитків
  Наступний матеріал
  За працівниками метрополітену стежитимуть за допомогою камер
  Теги:
  Loading...