У Києві попрощались із Геннадієм Удовенком [відео]

  Церемонія прощання із Геннадієм Удовенком відбулася сьогодні у клубі Кабінету міністрів. Потому процесія вирушила до Байкового кладовища, де і був похований політик.

  З 11-ї години люди з оберемками квітів приходили віддати останню шану. Попрощатися прийшли колишні міністри закордонних справ Борис Тарасюк, Володимир Огризко та Костнтин Грищенко, прем`єр Микола Азаров, спікер парламенту Володимир Рибак, а також екс-президенти Леонід Кучма та Віктор Ющенко. Нагадаємо, Геннадій Удовенко був призначений міністром закордонних справ у 1994-му році й очолював відомство протягом чотирьох років, до цього був послом України в Польщі, після загибелі В`ячеслава Чорновола саме Геннадій Удовенко очолив народний рух України та був народним депутатом трьох скликань. Люди, які прийшли попрощатися із політиком, згадували його теплими словами.

  Володимир Горбулін, секретар РНБО (1994-1999, 2006): "Ушел из жизни очень своеобразный человек, в какой-то степени незаметный, в какой-то степени спокойный, всегда рассудительный, но тем не менее - очень принципиальный, который очень многое сделал для независимой Укрины".

  Володимир Огризко, міністр закордонних справ (2007-2009): "Це був мій учитель. Він був взірцем порядності, взірцем професіоналізму, взірцем українського професіоналізму. Таких міністрів у нас, на жаль, небагато".

  Леонід Кучма, Президент (1994-2005): "Він достойний був бути тою людиною, яка проводила у великій мірі зовнішню політики України. Тим більше, що він все-таки користувався повагою".

  Попередній матеріал
  Сьогодні 3 українські клуби зіграють у Лізі Європи
  Наступний матеріал
  У PinchukArtCentre презентували інсталяції на тему Голокосту [відео]
  Теги:
  Loading...