5.ua

У Києві нагородили "Героїв-рятувальників року" [відео]

  Рятувальники з народу. 10-х лауреатів всеукраїнської акції "Герой-рятувальник року" нагородили у столиці. Наймолодшою переможницею стала 11- річна школярка з Херсонщини, яка витягла з річки трирічну дитину.

  Найстарший лауреат – 65-річний пенсіонер із Дніпропетровщини. Йому вдалося піймати маленьку дівчинку, яка випала з балкона. Ще два хлопці на ходу зупинили вантажівку, яка рухалася без кермування прямо на зупинку – її водій був непритомний. Загалом, Державна служба з надзвичайних ситуацій розглянула чотири десятки справжніх подвигів звичайних людей. Їхня кількість, кажуть, збільшується щороку. 

  Ліна Поспілько, лауреатка акції "Герой-рятувальник року": «Там був доволі крутий берег, Соня підслизнулася та впала. Я зняла взуття та пригнула за нею. Схватила за спину. Швидко це трапилося, я навіть не зрозуміла

  , а потім, як вилізла – ноги трусилися, всі перелякані були». 

  Роман Кульчицький, лауреат акції "Герой-рятувальник року": «Грузовик рухається некеровано, просто собі їде. Ми з Вітьою якось, не думаючи, побігли за ним. Відкриваю я двері, Вітя заскакує в грузовик – буквально пару секунд – орієнтується сперти її в бордюр. Підбігаю я до водія – він просто не в свідомості».

  Віктор Сов’як, лауреат акції "Герой-рятувальник року": «Головне, що совість не мучить,
   що ми помогли людині, а не залишили її в біді».

  Попередній матеріал
  Австрійська поліція оточила будинок браконьєра, який захопив заручників
  Наступний матеріал
  Тимошенко не знає, чи балотуватиметься у президенти
  Теги:
  Loading...