У Києві на хабарі піймали чиновницю одного з міністерств

  На хабарницю поскаржився підприємець, з якого вимагали гроші за видачу сертифікату відповідності з надання послуг громадського харчування

  На хабарі у 10 тис. грн упіймали чиновницю одного з міністерств. Про це повідомляє прес-служба Національної поліції. Де саме вона працює, не уточнюють. Відомо лише, що очолює сектор у структурі державного підприємства.

  "Сьогодні, 26 травня, оперативники спільно з прокуратурою затримали начальника сектора у структурі державного підприємства одного з міністерств під час одержання неправомірної вигоди", – йдеться в повідомленні.

  Затримання відбулося на гарячому – на хабарницю поскаржився підприємець, з якого й вимагали гроші за видачу сертифікату відповідності з надання послуг громадського харчування. 8 тис. грн вона намагалася отримати за виконання своїх безпосередніх обов'язків.

  Якщо провину чиновниці доведуть, їй загрожує від 5 до 10 років в'язниці та конфіскація майна. На даний час вирішується питання щодо обрання міри запобіжного заходу та повідомлення про підозру правопорушниці.

  Нагадаємо, раніше митник в аеропорту Львова, якого прихопили на гарячому, намагався спустити в унітаз $300 хабара. Під час розслідування правоохоронці задокументували більше 60 фактів систематичного вимагання та одержання службовцями митного посту Львів-аеропорт хабарів на більш ніж $10 тис. Гроші вимагали за нестворення перешкод під час перевезення товарів через державний кордон України.

  Попередній матеріал
  Японія виділила на розвиток Донбасу $13,64 млн
  Наступний матеріал
  Фейгін звернувся до українських ЗМІ: Ви до кінця не розумієте тієї ролі, яку відіграли

  Відразу двох керівників одного з райвідділів кіровоградської поліції затримали на хабарі

  На Полтавщині чиновник погорів на хабарі у розмірі $30 тис

  НАБУ на хабарі у $25 тис. схопило херсонського прокурора