У Кривому Розі, 4 чоловіків намагалися силоміць затягти до автомобіля 3-х жінок

  Стріляниною та сутичками з міліцією закінчилася маївка компанії молодиків на Дніпропетровщині. У Кривому Розі, четверо чоловіків намагалися силоміць затягти до автомобіля трьох жінок.

  Ті викликали правоохоронців. Коли представники держохорони приїхали на допомогу, один із зловмисників ударив правоохоронця в обличчя. До бійки приєдналося ще п’ять чоловіків на підпитку. З палицями, пляшками та бейсбольною битою вони напали і на міліціонерів. Тим довелося використати табельну зброю. Після чого більшість нападників розбіглися. П’ять нападників затримали, ще четверо оголосили в розшук. Усім їм загрожує до п’яти років позбавлення волі за насильство щодо працівників правоохоронних структур.

  Костянтин Білецький, молодший інспектор Державної служби охорони м. Кривий Ріг: "Їх виявилося більше восьми чоловік, вони стали озброюватися різними підручними засобами, такими як палки и робили наміри спробувати скористатися табельною вогнепальною зброєю. Після чого я достав табельну вогнепальну зброю і зробив попереджувальний постріл вгору, після чого правопорушники стали вести себе ще агресивніше. Я зробив попереджувальний…в ногу правопорушнику".

  Попередній матеріал
  Найближчими днями спека у столиці спаде
  Наступний матеріал
  Завершується пошуково-рятувальна операція на місці падіння 8-поверхової будівлі у Бангладеш
  Теги:
  Loading...