У Криму звільнили всіх гірських рятувальників [відео]

  Без професійних гірських рятувальників залишився Крим. Загін, що розшукував туристів, які заблукали у горах на ділянці від Севастополя до Феодосії звільнений у повному складі. Зараз ці обов`язки перекладені на МНС. Нині у кримських горах замість професійних альпіністів людей рятують 15 пожежників.

  Більше сотні виїздів та кілька сотень врятованих туристів у кримських горах. Це лише цьогорічна статистика Гірського пошуково-рятувального загону. Три дні тому рахунок припинився.

  Гірські рятувальники кажуть, зараз на їхніх місцях – бійці МНС. Більшість із них не знають місцевості і не мають досвіду роботи в горах. Професіонали ж у своєму районі стежки за десятки років вивчили напам`ять. Більшість туристів віднайти можна лише за прикметами навколо. Іноді тих, хто заблукав, виводять навіть телефоном.

  В МНС кажуть, що ліквідували Служби гірських рятувальників згідно з президентською адмінреформою. Наказом міністра МНС України – створили єдину службу порятунку.

  Утім гірські рятувальники до нової структури не приєднуються. Кажуть, не задоволені запропонованими умовами роботи. Тому до Кримського загону МНС оголошено терміновий набір. Бархатний сезон триває, а на весь гірський Крим чергують 15 хоча і "гірських", але все ж таки пожежників.

  Юлія Крючкова, Назар Кіндрачук, Крим, 5 канал
  Попередній матеріал
  Братську могилу знайшли у центрі Триполі
  Наступний матеріал
  Аварія на залізниці у Венесуелі
  Теги: