У Криму затримали двох чоловіків через підозру у злочинному недбальстві

  У Криму затримали двох чоловіків через підозру у злочинному недбальстві. Вони залишили у небезпечному місці дівчину, що призвело до її загибелі.

  Трагічний випадок з 26-річною Ананстасією Солтановою трапився напередодні. За попередньою версією, її розірвали собаки. Юнаки залишили постраждалу на автобусній зупинці у стані алкогольного сп’яніння. Її ледь живу знайшли мешканці сімферопольського мікрорайону Кам’янка. Дівчина померла у лікарні не приходячи до тями. Міліця порушила кримінальну справу. Глава кримського уряду закликав прокуратуру автономії взяти справу під особистий контроль.

  Руслан Паньков, відчим: "Собаки не когут. Как это собаки раздерут. Ну, собаки могли ее просто покусать, была бы рваная одежда, но она была бы в одежде, а получается, что одежда в одной стороне, а она полностью ..ее в одеяло заворачивали полностью голой".  

   Ольга Богославська, головний фахівець сектору зв’язків із громадкістю ГУ МВС України в АРК: "В ходе отработки установлены 2 мужчины, кот пояснили, что накануне случившегося они употребляли спиртне напитки совмесно с потерпевшей. После чего они ее оставили на остановке". 

  Попередній матеріал
  Авіакатастрофа в Афганістані: 14 людей загинули
  Наступний матеріал
  Залякуванням науковців називає керівництво Інституту соціології виклики на допит до СБУ
  Теги: