У Криму влада позбавляє житла молоду жінку з онкохворою дитиною [відео]

  У кримському Гурзуфі влада перетворює на безхатьків молоду жінку та її онкохвору 9-річну дитину. Рішенням суду родину позбавили кімнати в гуртожитку, яку три роки тому надав попередній селищний голова. Нині мати з донькою перебувають у лікарні в Сімферополі, куди підуть після виписки – не знають.

  Наталя Шипецька: "Решением суда нас выселили без предоставления жилья. Не знаю, сколько времени мы тут будем лежать, но когда выйдем, где жить будем - неизвестно".

  Уже місяць Наталя Шипецька з 9-річною донькою перебуває у лікарні. Настя хвора на лейкоз. Півтора року недуга відступала, нині у дівчинки - рецидив. Родичі погіршення стану пов’язують із життям у постійному стресі.

  Ольга Шипецька, бабуся: "Только вот этот нервный стресс такое дал. Это мое мнение, ну от чего может быть, если опять повторились те же анализы. Страх у ребенка сильный. Она говорит: «Мамочка, а куда я игрушки дену, если меня будут выселять»".

  Кілька років жінка намагається відстояти 13 квадратних метрів у гуртожитку для медиків при Гурзуфській лікарні. Сюди Наталю Шипецьку поселили за рішенням колишнього голови селища. Після зміни керівництва, лікарня та селищна рада зажадали через суд виселити родину. Чиновники аргументують рішення тим, що Наталя не працює в лікарні, тому не має права жити в гуртожитку. Справа дійшла до Вищого спеціалізованого суду. Той став на бік чиновників.

  Інга Єфанова, головний лікар Гурзуфської лікарні: "В данном случае Наталья Геннадиевна занимает со своїм ребенком целую комнату, которая, по-сути своей, принадлежит медработникам Гурзуфской участковой больницы, и ее размещение, несмотря на то, что ребенок малолетний и больной, является незаконным и является самозахватом".

  За рішенням суду, з 5 грудня жінці з дитиною заборонено жити у кімнаті, де досі залишаються їхні речі. Після втручання журналістів селищний голова пообіцяв не виселяти людей з гуртожитка, а згодом надати їм нову оселю.

  Андрій Сандул, селищний голова Гурзуфа (телефоном): "Осенью рассматриваем вопрос о строительстве соц. жилья. Уже заключили договор с предприятием, которое 2 этажа из 6 отдадут нам. В этом случае, конечно же, мы ей, как человеку, у которого ребенок болен, предоставим жилье в первую очередь. Но вы поймите, я не могу отступать от законов Украины".

  Самотужки придбати чи винаймати житло Шипецька не в змозі - усі гроші витрачає на лікування доньки. Нині родина очікує на чергові аналізи. У найгіршому випадку, Насті знадобиться пересадка кісткового мозку.

  Юлія Крючкова, Назар Кіндрачук, Крим, 5 канал.

  Попередній матеріал
  Висновок щодо причин аварії ракети "Зеніт" оголосять у квітні
  Наступний матеріал
  У Варшаві вшанували жертв авіакатастрофи під Смоленськом 2010-го року
  Теги:
  Loading...