15minut.org

У Криму триває суд над Чийгозом: обвинувачення "притягло" майже 80 свідків

Засідання проходить у вигляді відеоконференції

В окупованому Сімферополі наразі триває засідання у справі заступника голови Меджлісу Ахтема Чийгоза. Станом на 12:00 уже допитано всіх потерпілих, очікується допит свідків звинувачення, передає "5 канал".

Натомість, як повідомив адвокат Чийгоза Микола Полозов в ефірі одного з українських телеканалів, наразі у суді готуються засвідчити майже 80 свідків.

"Уже фактично допитані всі потерпілі у цій справі. З усіх потерпілих тільки дві людини – громадяни Росії. Решта є громадянами України. Зараз ми очікуємо продовження судового процесу. Докази буде представляти сторона обвинувачення, представляти будуть, скоріше за все, свідки звинувачення. Їх 78 осіб. Допит свідків звинувачення, думаю, триватиме кілька засідань", – зазначив він.

Водночас Полозов підкреслив, що справа Чийгоза розглядається швидше через її відокремлення. "Рішення (розглядати справу Чийгоза окремо) прийнято політичне, оскільки головне завдання влади Російської Федерації – ізолювати Чийгоза. Його навіть не привозять до суду, засідання проходить у вигляді відеоконференції. Це його відокремлення від інших вплинуло на те, що процес йде швидше. На мій погляд, у його другій справі людей будуть схиляти, щоб вони дали свідчення проти Чийгоза, тому що звинувачення непереконливі", – повідомив він.

Дивіться також: Полозов: Судовий процес над Ахметом Чийгозом – інноваційний для російської судової практики

Крім того, таку інформацію підтверджує і голова ЦВК Курултаю кримських татар Заїр Смедляєв.

"Є просто потерпілі, є свідки обвинувачення. Наразі їх заслуховують. З останнього суду починаючи, їх почали слухати. Я у приміщення (суду) не входжу, оскільки, якщо я зайду – мене позбавлять такої можливості", – наголосив він.

Нагадаємо, 30 вересня суд продовжив арешт Чийгозу до 2017 року.

Попередній матеріал
В українських дітей виявляють хвороби, про які вже давно забули в цивілізованому світі – Супрун
Наступний матеріал
Баскетбольний уболівальник влучив м'ячем з центру поля – відео

Суд продовжив арешт Чийгозу до 2017 року

Кремль протестує заочне судочинство на заступнику голови Меджлісу Чийгозі

Полозов: Судовий процес над Ахметом Чийгозом – інноваційний для російської судової практики

Суд окупантів звинуватив Ахтема Чийгоза в організації масових заворушень