У Криму підпалили офіс Компартії

  Невідомі розбили скло над вхідними дверима та намагалися кинути в приміщення пляшку із невідомою речовиною. Але через грати та подвійне скло всередину нічого не потрапило. Пожежі не сталося. Ще одну пляшку невідомі кинули на фасад будівлі й розписали його. У нападі комуністи підозрюють «свободівців», ті ж, у свою чергу, відкидають усі звинувачення. Відкрито кримінальне провадження за статтею «хуліганство».

  Олег Соломахін, 1-й секретар республіканського комітету КПУ: «Я думаю, что это идет месть. Особенно после вчерашнего нашего митинга на площади Ленина, моего выступления, которое было критическим в адрес партии «Свободы» и радикальных этих формирований. Я думаю, это идет предупреждение, что вот, вы такие-сякие».

  Сергій Савченко, заст. голови КРО ВО «Свобода»: «Я можу абсолютно офіційно заявити, що ВО «Свобода» є мирною парламентською партією. Ми ніколи не вдавалися і не будемо вдаватися до жодних хуліганських деструктивних дій. Тому хай панове комуністи шукають тих людей серед так званих «тітушок»».

  Оксана Сорокопудова, прес-офіцер Сімферопольського міського управління міліції: «На стене здания находятся следы от горения неизвестного вещества. На место выехала следственная группа Киевского райотдела милиции. Данный факт занесен в ЕДДР. Мотивы данного правонарушения, а также очевидцы – все это выяснится в ходе следственных действий».

  Попередній матеріал
  Меркель підтримала вимоги українського Євромайдану [відео]
  Наступний матеріал
  Україну можуть позбавити голосу в ПАРЄ
  Теги:
  Loading...