5.ua

У Криму мітингували проти інформаційної ізоляції і викрадень людей

  Мітинг на підтримку територіальної цілісності України відбувся біля пам’ятника Тарасу Шевченку у Сімферополі. Півсотні людей тримали в руках синьо-жовті прапори та іншу національну символіку і скандували гасла проти окупації Криму.

  Мітингарі заявили, що на території автономії триває полювання на українських активістів, постійно зникають люди. Від самопроголошеної влади Криму вимагали припинити таке цькування. Ще одна вимога – повернути в ефір українські телеканали. Учасники акції наголошували: вони перебувають в інформаційній ізоляції, бо не отримують правдивих новин. Люди заспівали державний гімн. Мітинг, який тривав близько години, цього разу відбувся без провокацій та сутичок.

  Мітингувальниця: "Пришла выразить свою поддержку и поддерживаю со всеми остальными – что мы не хотим в Россию. Мы хотим свободы, мы хотим той страны, в которой мы живем, мы не хотим никакой другой страны. Мы говорим на русском языке, нас никто в этом не ущемлял. Ну не будет в Крыму изобилия при общей нищете России, не будет этого".

  Мітингувальник: "Все больше людей не выходит на связь. Я не могу сказать, кто из них похищен, кто запуган. Четко могу сказать, что Щекун и Ковальский, они похищены. Четко могу сказать, что один из активистов шел домой с украинским флагом, он домой не дошел".

  Попередній матеріал
  Парубій готує відсіч "маніакальним планам" Путіна
  Наступний матеріал
  ОБСЄ не визнає окупантів Криму російськими військами – через заперечення Москви
  Loading...