кременчук_саджанці 5.ua

У Кременчуці під час загальноміської толоки містяни висадили рекордну кількість саджанців

Загалом в екологічній акції взяли участь 30 тис. людей

Зелений рекорд! У Кременчуці на Полтавщині влаштували загальноміську толоку, під час якої містяни висадили рекордну кількість саджанців – півтори тисячі.

Ці дані внесли до книги рекордів України. Загалом, в екологічній акції взяли участь 30 тисяч людей. Практично у кожному дворі від середмістя до віддалених мікрорайонів кипіла робота. Зробити своє місто комфортним вийшли кременчужани різного віку та професій. Гуртом впорядковували території біля своїх будинків та озеленювали подвір'я.

Лариса Левченко, учасниця толоки, говорить: "Ми завжди виходимо разом, у нас під'їзд, будинок взагалі дружний. Якщо треба щось висадити – всі виходять допомагають, якщо треба полити – виходять поливають. Так що ми дружно виходимо, треба прибрати – прибрали".

Представник "Книги рекордів України" Ігор Підчибій каже: "На наш погляд такий масовий захід заслуговує на увагу, коли всі городяни зібралися всі разом, упорядкували територію, прибрали сміття. Це досягнення буде зафіксовано в Книзі рекордів України в категорії масові заходи. Найбільша кількість дерев, посаджених в один день в одному населеному пункті".

Попередній матеріал
У Празі ледь не розбився іспанський літак
Наступний матеріал
У Японії прокинувся вулкан Асо, один із найбільших діючих вулканів у світі – відео
Теги:
Loading...