У компанії Курченка, яка володіє виданням «Форбс-Україна» масове звільнення журналістів назвали провокаційним піарходом

  Провокаційним піарходом назвали масове звільнення журналістів у компанії мільярдера Курченка, яка володіє виданням «Форбс-Україна». А головред запевнив: конфлікту в виданні немає.

   

  Нагадаю, напередодні заяви на звільнення за власним бажанням написали журналісти та редактори журналу та сайту українського «Форбс». За їхніми словами, причина в ініціативах керівництва видання змінити редакційну політику та запровадити перелік тем, про які писати не можна. Зокрема, сам головред проекту відхилив без пояснення причин ухвалену раніше заявку теми матеріалу про радників першого віце-прем'єра Сергія Арбузова.

  Звільнений журналіст: «Був ряд дій вчинений новим менеджментом, який дав нам зрозуміти що міняється редакційна політика, міняється , які ми прийняти не можемо як професійні журналісти. Питання в тому що головнйи редактор так і не пояснив яким критеріям він буде відбирати ту чи іншу заявку, тобто як він буде оцінювати її якісність, і ми для себе розуміємо що він теоретично може відхиляти заявки на власний розсуд».

  Михайло Котов, головний редактор «Форбс Україна»:«В последнее время решения по публикациям принимались шеф-редакторами, на мой взгляд это неправильная история и в общем пришедший новый издатель, мне на нее указал соответственно я сделал выводи для себя и объявил об этом ребятам мы обсудили какие то темы и часть тем я посчитал неинтересными. Ни про какую цензуру речь не идет, речь идет об управленческом, еще раз говорю управленческом решении».

  Попередній матеріал
  Азаров закликав контролюючі та правоохоронні органи припинити тиск на бізнес [відео]
  Наступний матеріал
  Усі євроінтеграційні закони вже включили до порядку денного на наступне засідання ВР [відео]
  Теги:
  Loading...