У колонії РФ без належної медичної допомоги помер українець, примусово переведений з Криму

  Він був хворий на на гепатит і туберкульоз, однак у російській колонії йому протягом двох років не надавалась відповідна медична допомога

  У російській колонії РФ помер українець, якому не надали медичну допомогу. Про це в коментарі Громадському радіо розповів експерт Регіонального центру прав людини, адвокат Роман Мартиновський.

  Він був хворий на гепатит і туберкульоз. У тій колонії Росії, куди засудженого перевели з виправного закладу окупованого Криму, йому протягом двох років не надавалась відповідна медична допомога.

  "Ми встигли від імені померлого звернутись до Європейського суду з прав людини з проханням вжиття термінових заходів відповідно до правила 39 регламенту суду і суд зрештою витребував необхідну інформацію від уряду РФ, але, на жаль, влада Росії не вжила жодних заходів для забезпечення невідкладного лікування і вчора ув'язнений помер", – повідомив адвокат.

  За словами Мартиновського вже подані необхідні заяви до компетентних органів України щодо перевезення тіла померлого на територію України. Ім'я померлого не розголошується, оскільки його рідні поки що не надали на це дозвіл.

  Як повідомляв 5.ua, раніше Міністерство закордонних справ України висловило рішучий протест у зв'язку із незаконним засудженням в Росії чотирьох кримських татар, обвинувачуваним у зв'язках з ісламістською організацією "Хізб ут-Тахрір", та вимагає від РФ негайно скасувати вироку.

  Попередній матеріал
  Муженко вручив нагороди сотні танкістів з нагоди професійного свята
  Наступний матеріал
  Стало відомо, хто поїде на дитяче "Євробачення-2016" представляти Україну

  На Київщині начальник виправної колонії погорів на хабарі у 400 тисяч гривень

  Сестра Сенцова: Суспільство збайдужіло і до Олега, і до інших політв'язнів

  Климпуш-Цинцадзе: Напередодні саміту G20 Україна передала чільникам Німеччини та Франції списки українських політв'язнів та заручників

  Російські окупанти випустили Умерова з психіатричної лікарні в Криму – відео