У Києві влаштували свято матерів, що годують дітей грудьми [відео]

  Свято матерів, що годують дітей грудьми, влаштували у столичному парку імені Тараса Шевченка. Захід приурочили до Всесвітнього тижня грудного вигодовування. Його відзначають уже більше 20 років, щоби привернути увагу до цього питання та підтримати матерів. У світі менше половини жінок лише грудним молоком годують дітей до півроку. В Україні так робить лише кожна п`ята мама, але ця частка поступово зростає.

  Киянка Олена Терещенко чекає на поповнення у родині взимку. Утім, ще на 5 місяці вагітності зацікавилась грудним вигодовуванням. Первістка планує годувати своїм молоком щонайменше рік - задля імунітету дитини та психологічного зв’язку з малюком.

  Другу дитину - і теж до року - має намір годувати грудьми Олександра Говоруха. З першою донечкою Ганною у цьому процесі були незручності, розповідає жінка, а от другу дитину годувати легше. Щоправда, місць у столиці - де можна це робити - обмаль.

  Одяг для породіль може бути і гарним, і функціональним, а мама з немовлям - мобільною. Продавці кажуть, останнім часом росте попит на слінги - спеціальні шалі для носіння дитини. Завдожки шалик до 5 метрів, у ньому без навантаження на спину по кілька годин можна носити навіть 3-річну дитину. Якщо ж малюк у місті зголоднів - на допомогу прийдуть кофтинки з секретом.

  Консультувати матерів, що годують дітей у природний спосіб, взялися жінки з групи підтрики "Молочні ріки". Розповідають, грудне вигодовування - запорука здоров’я не лише немовляти, а й матері.

  До вечора всіх охочих консультуватимуть щодо вигодовування, процесу вагітності та проводитимуть майстер-класи.

  Ксенія Дворнікова, Влад Каретник, 5 канал

   

  Попередній матеріал
  День коваля відсвяткували у парку "Київська Русь" [відео]
  Наступний матеріал
  Довести проживання Шевченка за кордоном може бути проблематично
  Теги: