5.ua

У Хмельницькому пройшла акція на підтримку Чорновол [відео]

  Акції на підтримку Тетяни Чорновол проводять й в інших містах. Зокрема, журналісти мітингували у Хмельницькому. Під стінами обласного управління міліції, тримаючи в руках фотографії побитих журналістів та гасла «Хто наступний?», засудили хвилю репресій в Україні.

  Представники ЗМІ закликали усіх колег об’єднатися задля захисту свободи слова. Підготували і звернення до Міністра внутрішніх справ з вимогою про його відставку. Сьогоднішні номери своїх видань хмельницькі журналісти присвятили темі переслідувань та репресій проти активістів Євромайдану.

  Богдан Теленько, редактор газети: «Якщо вже на оцю тендітну журналістку Тетянку, яка сама по собі,як на мене, викликає тільки інтелігентне відношення будь-кого,сьогодні так по злодійськи накрили. Знайшлися  вже сьогодні в середовищі наших опонентів,в середовищі влади люди,які цинічно говорять про те, що це ледь не сфабриковані дії євромайданівцями – це вже маразм в цій країні».

  Микола Крентовський, керівник Хмельницької ТРК: «Наша акція направлена для того,щоб ми звернулися до нашої журналістської спільноти. Панове, ми не маємо права мовчати. Якщо ми будемо байдужі до того,що відбувається в країні з нашими колегами,завтра будуть бити нас».

  Попередній матеріал
  Мітингувальники облили червоною фарбою портрет Захарченка [відео]
  Наступний матеріал
  Янукович очікує від ВР та Кабміну ефективної взаємодії у підтоготовці до асоціації з ЄС
  Теги:
  Loading...