У Херсоні відкрили факультет Одеського державного університету внутрішніх справ

  У Херсоні відкрили факультет Одеського державного університету внутрішніх справ. Херсонський факультет працюватиме на базі колишнього Херсонського юридичного інституту Харківського національного університету внутрішніх справ.


  Про це 23 жовтня повідомила прес-служба Херсонської облдержадміністрації (ОДА).

  Зокрема, повідомляється, що радник голови Херсонської ОДА Руслан Панчишин від імені керівництва привітав курсантів і жителів області з відкриттям Херсонського факультету Одеського державного університету внутрішніх справ.

  Участь в урочистому заході також взяв заступник Міністра внутрішніх справ України - керівник апарату Сергій Чоботар.

  Руслан Панчишин зазначив, що Херсонська облдержадміністрація повністю підтримує ініціативу Міністра внутрішніх справ України дати Херсонському факультету ім'я Героїв батальйону спеціального призначення "Херсон".

  "Відкриття Херсонського факультету Одеського державного університету внутрішніх справ задовольнить потребу у створенні і функціонуванні навчальних закладів даного напрямку підготовки, адже ті херсонці, що мали намір навчатися за даним профілем, змушені були їхати в інше місто", - підкреслено у повідомленні Херсонської ОДА.

  Також відкриття факультету в Херсоні передбачає існування бюджетних місць навчання, відтак курсанти у подальшому гарантовано будуть забезпечені місцем роботи. Окрім цього, для забезпечення роботи Херсонського факультету буде створено близько 85 нових робочих місць.
  Попередній матеріал
  Європарламент затвердив подовження торгівельних пільг для України
  Наступний матеріал
  ОБСЄ запустила на Донбасі перший безпілотник