5.ua

У Херсоні обшивають бронею армійські вантажівки

  Черговий автомобіль для учасників Антитерористичної операції обшили бронею на Механічному заводі у Херсоні. Машина перевозитиме бійцям на Донбас пальне.


  Допомагали обладнати авто працівникам підприємства досвідчені військові з бойовим досвідом. Це вже третя броньована автоцистерна, яку підготували для армійців заводчани. Зокрема, щоби убезпечити життя водія, на замовлення військових, кабіну забронювали з усіх боків.

  Робітники заводу кажуть: працювали особливо ретельно.

  Зразки металу для броні перевіряли самі військові - обстрілявши її зі зброї. Роботою загалом задоволені, але зізнаються: від усіх видів зброї броня захистити не зможе.

  Офіер ЗСУ Микола Шуригін: "Ми не ставили завдання зробити якийсь танк. Якщо працювати крупним калібром, то це звісно не захистить водія, тому що авто по суті не відрізняється від цивільного. Ми можемо надіятись, що це захистить водія від осколків чи куль".

  Приймає роботу водій автоцистерни, якою доправлятимуть пальне до зони АТО. Каже, що в цій автівці почуватимеВться безпечніше. Нарікає: "Со стороны наших соседей – России – может быть теракт, нападение, обстрел. Це, получается, забронювали, щоб спасти водітєля, то єсть мене".

  Це вже не перше замовлення військових. Тиждень тому до зони АТО відправили дві броньовані машини для перевезення солдатів.

  Директор ТОВ "Механічний завод" Станіслав Путілов розповів: "Там бронировалось металлом 10 милиметров, вісотой 1,5 метра. И даже устанавливались бойниці для того, тобі в случае чего они могли отражать атаку противника. Мі получали консультацію от ветеранов Афганистана и внутренних дел, которые подсказали, как это делать".

  Замовлення військових заводчани виконують безплатно. Готові й надалі допомагати та сподіваються, що їхня робота вбереже не одне життя.

  Попередній матеріал
  Українські сапери не дали терористам підірвати міст на Луганщині
  Наступний матеріал
  "Київстар" припинив роботу у Криму після нападу озброєних окупантів
  Теги:
  Loading...