У Харкові знайшовся зниклий напередодні англійський уболівальник [відео]

  У Харкові знайшли англійського вболівальника, який щез напередодні. Про це, 5 каналу повідомили в Донецькому оргкомітеті з питань підготовки та проведення Євро-2012.

  Девід Форд, про зникнення якого заявили його товариші, сам вийшов на зв’язок та повідомив, що він у безпеці. У ніч на 18 червня компанія англійських фанатів вирушила із Харкова до Донецька, приїхавши – не дошукалися свого друга. Вболівальники повідомляли – останній раз Форда бачили на матчі Португалія-Нідерланди, він був напідпитку. Пошуки ускладнювало те, що документи, гроші та телефон зниклого знаходилися у його друзів.

  Пол Хенфрі, уболівальник з Великої Британії: "Напередодні матчу ми випили пива. Девід залишив нам всі свої речі і пішов до вбиральні. Втім, не повернувся. Не прийшов він і ночувати. Вранці мі його чекали на вокзалі, щоб разом поїхати у Донецьк на наступний матч, але на потяг він також не прийшов".
   
  Крис Монтото, уболівальник з Великої Британії: "У Девіда був квиток на потяг з Харкова до Донецька і дрібні гроші. У нього немає ні речей, ні паспорта, ні телефона. Не розумію, як його знайти?"

  Ольга Почкалова, голова прес-служби УМВС в м. Донецьк: "В настоящее время по данному факту проводится проверка. Прлученная информация передается в органы внутренних дел города Харькова. Совместными усилиями сотрудников милиции города Донецка и города Харькова будет проводиться необходимая работа для установления местонахождения гражданина Великобритании".

  Попередній матеріал
  У США презентували невідомі раніше фотографії "Бітлз"
  Наступний матеріал
  Іспанія та Італія вийшли до чвертьфіналу Євро-2012
  Теги: