Національна поліція

У Харкові випустили перших кіберполіцейських

Процес підготовки тривав чотири місяці

У Харкові випустили перших кіберполіцейських. Серед 84 випускників – 78 чоловіків і 6 жінок, які представляють майже усі регіони України. 20 випускників – це агенти кіберполіції, 64 – інспектори. Про це повідомили у прес-службі Нацполіції

Процес підготовки тривав чотири місяці. Навчальні програми були складені таким чином, щоб дати не лише теоретичні знання, але й можливість застосувати їх на практиці.

Як зазначається, усі слухачі мають вищу освіту, 20 з них – юридичну. Також 20 проходили строкову службу у Збройних Силах України, 11 – проходили службу в МВС України. Троє випускників – учасники АТО.

Перших випускників привітали начальник Департаменту поліції Національної поліції України полковник поліції Сергій Демедюк, ректор ХНУВС полковник поліції Валерій Сокуренко, старший співробітник з проектів Координатора проектів ОБСЄ в Україні Джеффрі Ерліх, представники органів державної влади та місцевого самоврядування.

/
/
/
/

Під час урочистостей відбулося вручення подяк від імені Голови Національної поліції України за сприяння процесу підготовки кіберполіцейських. Також учасникам церемонії продемонстрували презентацію діяльності кіберполіції "Ваш захист у віртуальному просторі і не лише".

Як повідомляв 5.ua, Національна гвардія України переходить на європейський рівень логістичної системи.

Попередній матеріал
Довибори в Раду: У Полтавській області на дільниці помер спостерігач
Наступний матеріал
Держдепартамент США закликає створити основу для покарання винних у збитті MH17
Loading...

Теракт у Ніцці: поліція заарештувала ще двох підозрюваних

Довибори в Раду на Луганщині: поліція зафіксувала низку порушень

Теракт у Ніцці: поліція затримала п'ятьох підозрюваних

Спецоперація на бурштиновому "клондайку" – на Рівненщині поліція вилучила в копачів бронетехніку