mns.gov.ua

У Харкові рятувальникам передали три десятки сучасних американських апаратів для захисту органів дихання

Обладнання, що працює на стиснутому повітрі, використовують для роботи на пожежах та при хімічному забрудненні.

Партію таких апаратів і 120 масок обласному управлінню ДСНС презентували представники Агентства США з міжнародного розвитку, йдеться у повідомленні прес-служби українського відомства.

Харківські рятувальники кажуть, що такого обладнання їм бракувало. За останні два роки поповнення не було взагалі – завод "Горизонт", що випускав схожу продукцію, перебуває на окупованій території в Луганську.

Рятувальник ДСНС Олександр Габелков зауважив: "Якщо порівнювати зі старими, старі, звичайно, трошки менш зручні в плані фіксації. Тут ми бачимо поясний ремінь, він регульований, і плаваючий, тобто, апарат весь час знаходиться в правильному положенні під час роботи".

Джон Пеннелл, заступник директора Місії Агенства США з міжнародного розвитку, підкреслив: "Ця допомога надавалася саме в межах програми, що зосереджує свою діяльність на Сході України, щоб вирішувати ті питання, які постають у цьому регіоні. Ми і надалі будемо допомагати Харківщині, допоки у країні не стабілізується ситуація".

Як повідомляв 5.ua, 21 вересня 2015 року у Львівській області проходили міжнародні навчання "Україна-2015" - було залучено 1100 співробітників з 34 країн світу.

/
/
/

Попередній матеріал
Представник розвідки: Росія готова до нанесення авіаударів по Україні
Наступний матеріал
Фейгін: Кремль хотів би обміняти Савченко на зняття санкцій з РФ