поліція Україна
поліція Україна Фото Фокус

У Харкові проводять обшуки в члена Ради громадського контролю при НАБУ

У харківській поліції відхрестилися від проведення обшуків і заявили, що слідчі дії здійснюють правоохоронці з іншого регіону

Поліцейські проводять обшук у квартирі члена Ради громадського контролю при НАБУ Володимира Рисенка. Про це повідомив активіст Ігор Черняк на сторінці у Facebook.

"У юриста Харківського антикорупційного центру і члена Ради громадського контролю при НАБУ Володимира Рисенка зараз вдома проводять обшук. Обшук проводить харківська поліція на підставі ухвали Печерського районного суду міста Києва (суддя - Білоцерковець, до речі, фігурант розслідувань ХАЦ)", - написав Черняк.

У харківській поліції повідомили, що обшуки проводять правоохоронці не з Харкова. Водночас, за словами Черняка, обшук прийшов проводити майор поліції Голубенко Андрій Віталійович, слідчий СВ ХДУ Нацполіціі. Постанову суду активіст також опублікував у дописі:

/
/

Активіст звертає увагу на той факт, що буквально кілька днів тому Володимир Рисенко був вказаний на офіційному сайті як контактна особа ініціативної групи "Руху нових сил" М.Саакашвілі у Харківській області.

Як повідомив 1 грудня Генпрокурор Юрій Луценко, НАБУ висунуло звинувачення проти Холодницького.

Попередній матеріал
Парламент Туреччини ратифікував угоду з РФ щодо "Турецького потоку"
Наступний матеріал
Навчання ВПС ЗСУ в Херсонській області тривають, але запуск ракет нині не здійснюється

Силовики проводять обшуки в Херсонському морпорті – причина невідома

ГПУ проводить обшуки у Львівській міськраді: місцева влада прокоментувала подію

Прокуратура та СБУ провели обшуки в Луганській ОДА

По всій Україні ГПУ провела обшуки у групі компаній заправок БРСМ – Луценко