У Харкові провели навчання з придушення заворушень у колоніях

  У Диканівській виправній колонії у Харкові, імітували масові заворушення та визволення заручників, яких захопили в`язні. Навчання організували для спецпідрозділу швидкого реагування "Скорпіон". Справжніх в`язнів до тренувань не залучали. Свої вміння спецпризначенці показували на переодягнених колегах.

  Псевдов`язні Диканівської колонії забарикадувалися у цеху, вимагаючи послаблення режиму. Психолог та керівництво в`язниці намагаються їх заспокоїти. Та марно. Тепер справа за бійцями спецпідрозділу швидкого реагування. Під прикриттям пожежної машини вони підбираються до цеху.

  За допомогою водомету умовних в`язнів відганяють від вікон цеху. Бійці "Скорпіону" вибивають двері та проникають до будівлі. За кілька хвилин виводять організаторів заворушень. Попереду найважче — визволення заручників.

  Поки із в`язнями ведуть переговори, бійці "скорпіону" починають операцію.

  За останні п`ять років в реальних умовах "скорпіонівці" застосовували силу лише раз, коли вгамовували в`язнів однієї з колоній на Харківщині. 

  Хоча "Скорпіонів" використовують не часто, тренуються бійці регулярно. Більшість із них — професійні спортсмени.

  Керівництво колонії оцінило навчання спецпідрозділу на відмінно. Проте визнає, в разі справжніх заворушень "скорпіонівцям" було би набагато важче.

  Людмила Сотник, В`ячеслав Кузьменко, 5 канал

  Попередній матеріал
  Новим міністром оборони США став голова ЦРУ Леон Панетта
  Наступний матеріал
  В Україні вшанували пам`ять жертв Другої світової війни
  Теги: