Twitter

У Харкові біля консульства РФ протестували проти російської агресії, сталися сутички з міліцією

  Близько 200 людей протестували сьогодні ввечері проти російської агресії перед будівлею Генерального консульства Росії на вул. Ольминського в Харкові.


  Про це повідомляє "Українська правда".

  Вони зібралися близько 18:30 і розташувалися на тротуарі навпроти входу в російське консульство. Перед консульством перебувало 2 ланцюги співробітників міліції.

  Учасники акції тримали національні прапори, а також плакати з написами: "Забирайтеся самі, або підете вантажем 200!", "Путін - убивця!", "Посол - геть із України!", "Зупиніть безумця!".

  Вони співали патріотичні пісні й скандували: "Росія - терорист, кремлівську владу - до відповіді!", "Ганьба", а також різні патріотичні й "антипутінські" гасла.

  За словами організаторів мітингу, учасники акції зібралися через соціальні мережі.

  Учасники акції виступали в режимі "вільного мікрофона".

  Близько 19:30 присутні на акції футбольні ультрас стали кидати петарди й димові шашки у бік будівлі консульства РФ. Водночас частина учасників акції просили цього не робити.

  Співробітники міліції спробували затримати одного з тих, хто кидав піротехніку. Між ними й ультрас сталася бійка, під час якої один із мітингувальників застосував сльозогінний газ. Пізніше співробітники міліції затримали одного з ультрас і забрали його на міліцейському автомобілі. Група футбольних фанатів спробувала наздогнати й заблокувати автомобіль, однак їм це не вдалося.

  Близько 20:00 частина учасників акції розійшлася, а частина вишикувалася в колону й направилася на площу Свободи до пам'ятника Леніну для продовження протесту.

  Потерпілих немає.
  Попередній матеріал
  США можуть застосувати нові санкції щодо Росії
  Наступний матеріал
  Україна хоче стати основним союзником США поза НАТО - рішення РНБО
  Loading...