Кам'янка_АТО_вулиця 5 канал

У Кам'янці за ніч бойовики з танку розгатили цілу вулицю

Не вщухають бойові дії поблизу Ясинуватської розв’язки, де мирну Україну боронять бійці 58-ї бригади. Російсько-терористичні війська там постійно намагаються знайти слабкі місця в обороні, раз-по-раз влучаючи по цивільним

Бійцям 13-го батальйону 58-ої бригади весь час треба бути особливо пильними. На їхніх позиціях часто намагаються прокрастися терористи, розповідає військовий Сергій. Каже: варто не зауважити диверсантів, як кулеметні черги летять вже не по фронту, а з тилу.

Кулеметник Микола Осадчий ділиться: "Цей ДШК - дуже вагомий аргумент. Щойно у відповідь на дії противника починає працювати такий калібр, бойовики відступають на свої позиції".

Армійці розповідають: в районі Ясинуватої ворожі танки гатять по українських позиціях щоразу з різних точок. І майже постійно, як стемніє, чути гул важкого озброєння. Припускають, що тероирсти передислоковують свою техніку.

Приблизно у 500-х метрах вздовж дороги розташовані позиції проросійських бойовиків. Це ясинуватська розв’язка. Як доповідає розвідка 13-го батальйону, саме тут, з цієї дороги часто працює танк по промисловій зоні Авдіївки.

Про цей танк бойовиків добре знають жителі села Кам’янка, що розташоване неподалік. Ось і минулої ночі терористи знову гатили по населеному пункту. Місцева мешканка Олена розповідає, що за ніч була знищена ціла вулиця.

"Ми всі у підвалі ховаємося, тут раніше їдальня була. Вранці вийшли, а на вулиці жахіття, я такого ніколи не бачила", - говорить Олена.

З Донецької області, Дмитро Мороз та Анна Кудрявцева, "5 канал".

Попередній матеріал
Форум Вільної Росії у Вільнюсі підтримав кримських татар та українських політв'язнів
Наступний матеріал
Віктор Муженко (Начальник Генштабу) - інтерв'ю

Бойовики 23 рази відкривали вогонь по українським військовим на Сході – штаб АТО

ГУР: Дії російської авіації над Чорним морем загрожують повторенням трагедії МН17