У Качанівській колонії пройшов день відкритих дверей [відео]

  Тим часом, у колонії, де відбуває покарання Тимошенко, пройшов день відкритих дверей. Адміністрація та медики виправного закладу переконували журналістів, що у них створені усі умови для одужання опозиціонерки. Утім, побачити її журналістам не дозволили. Сама Тимошенко звернулася на волю листом, якимй поширила прес-служба її партії. У ньому екс-прем`єр запрошує Президента до Качанівської колонії - підлікуватися.

  Всіх засуджених Качанівської колонії вранці можна побачити тільки у швачних цехах. Вони шиють  спецодяг для пожежних, комунальників, медиків з усієї України. 

  Наталя Немцева, начальник швачного цеху: "У нас кроме швейной фабрики ничего нет, поэтому все садятся за швейную машину и учатся шить".

  Юлії Тимошенко серед швачок немає. Засуджені знають, що працювати екс-прем`єрці не можна за станом здоров`я. Та жінки впевнені з машинкою вона би впорала.

  Ірина Яременко, засуджена: "Я думаю, удалось бы, впринципе и зайца можно научить курить, и ей бы это удалось".

  Живе Тимошенко у звичайній камері, яка нічим не відрізняється від, наприклад, цієї кімнати - запевняють в адміністрації. Але в якому саме з десяти секторів утримують віп-засуджену, навіть говорити не хочуть. Натомість показують кімнату для побачень, в якій Тимошенко три дні провела з донькою. Вхід вільний навіть до корпусу, де утримують засуджених до довічного ув`язнення. Єдине табу в день відкритих дверей камера Тимошенко.

  Ігор Колпащіков, заступник начальника Качанівської колонії: "Вы были во всех помещениях, которые вам показали, которые были утверждены в графике проведения дня открытых дверей".

  Сергій Власенко, захисник Юлії Тимошенко: "Там, де ви були, - це стінка від того приміщення, де ми знаходилися. Але сьогодні вони шафу поставили з книжками, вони забарикадували двері , щоб ніхто не зміг зайти всередину". 

  Грати у житловому корпусі - тільки на цих двох вікнах. Саме там, за словами Сергія Власенка, і сидить Тимошенко.  По сусідству з медико-реабілітаційним кабінетом. Лікарі з колонії готові почати лікування екс-прем`єрки хоч зараз. Запевняють, мають все необхідне устаткування.

  Тетяна Демченко, особистий  лікар Юлії Тимошенко: "Часть оборудования из исправительной системы, часть оборудования из ведущих клиник города Харькова, все, что нужно было в плане лечения использовать, мы приобрели и оснастили Качановскую колонию".

  Представники Тимошенко заявляють — іноземні лікарі прописали їй лікування в спеціалізованому стаціонарі, а таких умов у колонії годі й шукати.

  Сергій Шевчук, народний депутат,"БЮТ-Батьківщина": "Пресу зібрали для того, щоб ще раз показати таку потьомкінську деревню, показати, що вони звезли апаратуру з медичних закладів, відриваючи хворих цих закладів він допомоги. Щоб навіяти думку, що тут кращі умови, ніж в інституті нейрохірургії Академії медичних наук в Києві".

  Не вірять адміністрації колонії та чиновникам від медицини і прихильники екс-прем`єра, які вже традиційно зібралися на мітинг під стінами Качанівки.

  Світлана Сірик, В`ячеслав Кузьменко, 5 канал

   

  Попередній матеріал
  До операції з пересадки шкіри готують постраждалу від кривдників Макар
  Наступний матеріал
  До процесу виплати компенсацій вкладникам Ощадбанку можуть залучити "Укрпошту"
  Теги: