У ялтинському зоопарку за місяць народилось 7 малюків [відео]

  Бебі-бум у ялтинському зоопарку "Казка". Лише за останній місяць тут з’явилося на світ 5 малюків у родинах рідкісних хижаків - левів та тигрів - і двоє ведмежат. А за кілька днів у звіринці очікують на чергове поповнення - термін вагітності спливає у ще однієї білої левиці.

  У дитячому садку звіринцю "Казка" - знову метушня та галас. У двох вольєрах повзають, пищать та граються 5 маленьких хижаків. Найстаршим - білим левенятам - виповнився місяць, молодшим вихованцям - амурським тиграм - лише 16 діб.

  Сергій Терещук, лікар-ветеринар зоопарку "Казка": "Достаточно активное потомство. Тигрята сейчас открывают глазки, начинают резаться зубы. Все клинически здоровы, находятся под постоянным наблюдением врача и специалистов зоопарка".

  Уся ця компанія - на штучному вигодовуванні, адже їхні батьки теж народилися в неволі і не знають, що робити з малечею. Та й ризикувати рідкісними звірятами - у зоопарку не хочуть. Старшим левенятам, кажуть годувальниці, до молока вже почали додавати м`ясо. А от тигренята - ще на молочних сумішах.

  Оксана Зубкова, годувальниця зоопарку: "В этот раз с появленим малышей - тигрят - мы стали вводить добавку в виде травяного чая для лучшего усвоения пищи. Как для любой мамы, здоровый живот ребенка – это прежде всего. Нет запоров, нет расстройства и это самое главное".

  У родині бурих ведмедів - двоє малюків народилися три дні тому, і відтоді мати не відходить від малюків ні на крок. У зоопарку "Казка" клишоногі не впадають у зимову сплячку, але побачити ведмежат можна буде не раніше весни. Ветеринари звіринцю кажуть - тоді ж очікують поповнення у родинах приматів.

  Юлія Крючкова, Назар Кіндрачук, Крим, 5 канал.

  Попередній матеріал
  NASA і Європейська космічна агенція починають нову дослідницьку програму
  Наступний матеріал
  Масові протести індіанців у Канаді
  Теги:
  Loading...