У ГУР не виключають "відвідин" Путіним фінального етапу навчань "Кавказ-2016" – Скібіцький

Водночас, у розвідці зазначили, що цей вишкіл показав "реальний стан російських військ"

Президент Російської Федерації Володимир Путін може відвідати фінальний етап стратегічних навчань російської армії "Кавказ-2016", які стартували 5 вересня. Українська розвідка не виключає такої можливості. Про це в ефірі "5 каналу" заявив представник Головного управління розвідки Міноборони Вадим Скібіцький.

"Ми також не виключаємо те, що Володимир Путін відвідає навчання "Кавказ-2016" і буде перебувати у Південному військовому окрузі, тому що ці стратегічні навчання – підсумок діяльності Збройних Сил Росії за рік, це по-перше. А по-друге, там будуть відпрацьовуватися дуже багато елементів, які безпосередньо може проконтролювати і Путін", – заявив Скібіцький.

Зазначимо, раніше низка російських ЗМІ повідомила про те, що президент РФ Володимир Путін може відвідати фінальну частину навчань "Кавказ-2016".

Крім того, як повідомили у розвідці, "не дивлячись на намагання воєнно-політичного керівництва РФ демонструвати всьому світу бойову міць та боєготовність збройних сил, СКШН "Кавказ-2016" наочно показують реальний стан російських військ, який старанно приховується військовим командуванням від В.Путіна та С.Шойгу". 

Зокрема, зазначається, що 5 вересня з 5 артилерійських дивізіонів угрупування артилерії, що брали участь у навчаннях “Кавказ-2016”, лише один дивізіон виявився частково готовим до бойових стрільб. При цьому, в одній із артилерійських батарей цього дивізіону не змогли своєчасно виїхати до полігону 4 САУ.

Як зазначається, до бойових стрільб на полігоні "Прудбой" виявились неготовими дивізіони: 291 артилерійської бригади (Троїцька) 58 армії (Владикавказ) Південного військового округу, 244 артилерійської бригади (Калінінград) Балтійського флоту Західного військового округу, 385 артилерійської бригади (Тоцьке) 2 армії (Самара) Центрального військового округу, 305 артилерійської бригади (Уссурійськ) та 338 реактивної артилерійської бригади (Новосисоївка) 5 армії (Уссурійськ) Східного військового округу.

Нагадаємо, раніше у розвідці назвали реальну причину проведення росіянами навчань"Кавказ-2016".

Як повідомляв 5.ua, 5 вересня Росія розпочала активну фазу стратегічних військових навчань "Кавказ-2016".

Попередній матеріал
Мотузяник розповів про втрати ЗСУ за добу
Наступний матеріал
У Раді склали присягу сім новообраних нардепів

ГУР: Росія розпочала активну фазу стратегічних військових навчань "Кавказ-2016"

Військові РФ "обстріляли" пропускний пункт у Придністров'ї: російське міноборони проводить чергові навчання

У ГУР назвали реальну причину проведення росіянами навчань"Кавказ-2016"

Пентагон стежить за навчаннями ЗС РФ біля кордонів України