5.ua

У Греції затримали судно, яке прямувало з України із нелегальним вантажем зброї (оновлено)

  Судно з нелегальною зброєю та вибухівкою затримала берегова охорона. На облавку виявили 20 тисяч автоматів Калашникова та іншу зброю. Корабель належить ліванській компанії, але прямувало під прапором Сьєрра-Леоне. Капітан і семеро членів екіпажу – затримані. 

  Куди ішло судно - достеменно невідомо, адже екіпаж не зміг надати документів на вантаж. Як зазначає агенція "Франс-Прес", судно відплило з України і, судячи з попередніх результатів обшуку, могло направлятися в турецький порт Іскендерун, сирійський Тартус або Тріполі в Лівії. Як з'ясувалося у ході перевірки, раніше судно вже використовувалося для перевезення наркотиків. 

  За даними інтернет-видання "Морський бюлетень", жодного стосунку судно "Нур М" до України немає. Єдина прив'язка - те, що воно вийшло з миколаївського порту. Подробиці 5-му каналу повідомив редактор видання Михайло Войтенко.

  Михайло Войтенко, головний редактор видання "Морський бюлетень": «Это не украинское судно, и связь с Украиной пока не доказана. Судно выехало из Николаева 25 октября и пришло в Стамбул 30 октября. Где оно было все это время – неизвестно. Потому что из Николаева до Стамбула – судно старое, тихоходное, но все равно – ну, максимум, полтора суток. Оно пришло в Стамбул и там простояло еще три-четыре дня где-то. Оно ушло из Стамбула 3 ноября. Там два кандидата на место назначения – Сирия и Ливан. Греческие власти явно взяли это судно по наводке».

  Попередній матеріал
  Янукович несподівано вирішив злітати до Путіна (оновлено)
  Наступний матеріал
  Вибух у паризькому театрі – 1 людина загинула
  Теги:
  Loading...