5.ua

У ГПУ заявляють про численні порушення прав дітей правоохоронцями [відео]

  Про численні порушення прав дітей правоохоронцями заявляють у Генеральній прокуратурі. У кожному другому регіоні працівники міліції не дотримуються законодавства, коли затримують чи доставляють у відділок неповнолітніх.

  Зокрема, з порушеннями проводять огляд особистих речей, неправомірно складають протоколи. Цьогоріч нарахували прокурори 20 тисяч протоколів про адмінпорушення неповнолітніми. У половині випадків дітей довелося доставляти у відділки. Найчастіше підлітки притягалися до відповідальності за паління та розпивання спиртних напоїв у громадських місцях.

  Михайло Кунденко, заступник начальника гу захисту прав і свобод дітей ГПУ: «Біля кожного міліціонера прокурора не поставиш. І такі порушення закону можуть відбуватися і через незнання законодавства працівниками міліції і через нехтування. Через допущені працівниками міліції порушення при складанні протоколів про адміністративні правопорушення судами повернуто на доопрацювання, водночас і з числа повернутих кожна 6 справа повторно до суду не направлена».

  Попередній матеріал
  У Мурманську суд розглядає апеляції 3-х заарештованих за участь в акції «Грінпісу»
  Наступний матеріал
  У Полтаві спалили авто депутата [відео]
  Теги:
  Loading...