У Гідрометцентрі спрогнозували, яку погоду очікувати українцям у вересні

  Середня місячна температура передбачається +14...18°С

  Протягом вересня в Україні здійснюється перехід середньої добової температури повітря через 15°С у бік зниження. Середня місячна температура повітря складає +12...19°С, в гірських районах +8...13°С,. Про це йдеться на сайті Укргідрометцентру.

  Заморозки в повітрі ймовірні в Карпатах, Чернігівській, Сумській, Черкаській і Кіровоградській областях у першій декаді, на решті території країни – у другій та третій декадах вересня.

  Середня місячна кількість опадів 27-62 мм, в Карпатах та на Закарпатті переважно 71-125 мм. Середня місячна температура передбачається +14...18°С (у горах +11...13°С), що в західних, північних та Вінницькій областях на 1–2°С вище, на решті території близько до норми. Місячна кількість опадів очікується 35–65 мм, у Карпатах до 100 мм, що на сході та південному сході країни в межах норми, на решті території менше за норму.

  В Укргідрометцентрі також повідомили, що абсолютний максимум температури +30...39°С, в гірських районах (крім Чернівецької області) +22...29°С; абсолютний мінімум -1...-8°С, у південній частині місцями 0...-4°С.

  Як повідомляв 5.ua, у червні 2016 року в Луцьку випав град зі снігом.

  Попередній матеріал
  В Ізраїлі обвалилася будівля парковки – десятки постраждалих
  Наступний матеріал
  Акцію протесту під офісом "Інтера" проголосили безстроковою, перед будівлею встановили намети

  В Україні прогнозують похолодання та дощі

  Снігопад, торнадо та шалений буревій: чим сьогодні дивувала погода

  В Україну прибула делегація підкомітету ООН з недопущення катувань, триває інспекція

  "Цивілізоване рішення": незабаром в Україні ліквідують пожежну інспекцію