У Феодосії військові живуть у непридатних для життя квартирах [відео]

  Без світла, газу, води та каналізації. У таких військово-польових умовах мешкають родини військовослужбовців у кримській Феодосії. Непридатні до життя квартири Міноборони виділило ще наприкінці минулого року. За 8 місяців, що минули відтоді - фірма-забудовник так і не підвела комунікації до осель.

  Військовий: "Вот это наша вода. Так моют руки. Надо успеть вовремя закрыть кран, чтобы воды осталось побільше и надольше".

  Трикімнатну квартиру 40-річний Олексій Стрелець отримав від Міноборони після 20 років служби - до виходу на пенсію. Однак ейфорія минула швидко. Як з`ясувалося – нова оселя - не для маленьких дітей.

  Олексій  Стрелець, ветеран Міноборони: "Я сейчас здесь живу со старшей , т.к. младшая здесь заболела и нет условий. И балкон очень опасный для ребенка маленького роста, поетому пока живу тут со старшей".

  Родини військових у розпачі - в новобудові жодних зручностей. Ані їжу приготувати, ані помитися. Бідкаються, навіть природні потреби доводиться справляти - за будинком у очереті.

  Олена Маркова: "Вот с этими бутылками мы выходим сюда, обмываем детей тут под покровом ночи, купаемся тоже. Воду подогреваем на солнце".

  Олексій  Стрелець: "Деревянный туалет в камышах. Это не у нас. Это строителей, но деваться нам не куда. Ну а куда нам ходить?"

  У цій новенькій 7-ми поверхівці військовим належать 45 квартир. Міноборони придбало та наприкінці минулого року роздало Ордери на помешкання в рамках реалізації Держпрограми забезпечення житлом військовослужбовців. На папері будинок зданий в експлуатацію ще рік тому. Першою відреагувала військова прокуратура.

  Євген Пономаренко, військовий прокурор Феодосійського гарнізону: "Нами в 2010 г. было возбуждено уголовное дело в отношении начальника управления капстроительства Крыма. Дело было направлено в суд, виновное лицо было осуджено за принятия в таком состоянии дома".

  Із представником фірми-забудовника знімальній групі зустрітися не вдалося, офіс посеред дня був зачинений. Проте в міськраді Феодосії запевнили - ситуація під контролем у голови міста. Найближчим часом комунікації в будинку запрацюють.

  Ігор Авруцький, заст. голови Феодосійської міськради: "На сегодняшний день вода уже подана в дом, но, в святи с отсутствием канализации, мы подать ее на квартиры не можем. До 5 августа заканчивается строительство канализации и будет произведен пуск воды. Что касается электрики и газа также есть намеченный план".

  Виконання обіцЯнок родини військовослужбовців готові чекати до кінця літа. Якщо ситуація не зміниться - погрожують оголосити голодування.

  Юлія Крючкова, Назар Кіндрачук, Крим, Феодосія, "5 канал".

  Попередній матеріал
  Сотні робітників вийшли на демонстрацію під офісом автогіганта "Пежо", у Парижі
  Наступний матеріал
  У Північній Кореї офіційно визнали існування першої леді
  Теги: