5.ua

У дитячому садку у Слов’янську рятувальники знайшли лабораторію вибухівки

  На території дитячого садка у Слов'янську, звільненому від російських терористів, виявлено цілу лабораторію з виготовлення вибухонебезпечних пристроїв, покинуту бойовиками.


  Про це 24 липня повідомили у Державній службі з надзвичайних ситуацій (ДСНС).

  Як зазначено у повідомленні, "на період проведення піротехнічних робіт підрозділами ДСНС України на території дитячого садка у місті Слов’янськ  виявлена лабораторія з виготовлення вибухонебезпечних пристроїв".

  Також повідомляється, що завдяки роботі піротехніків ДСНС України на Сході вже запрацювало 11 дитячих садків з 4-годинним робочим днем. Наразі  відвідують дитячі садки 482 дитини.

  Як зазначив директор департаменту реагування на надзвичайні ситуації ДСНС України Григорій Марченко, всього з початку робіт піротехніками  вилучено близько 5 тис.вибухонебезпечних предметів, з яких 200 од. були призначені для знищення людей. На території міста виявлено 14 мін-розтяжок на основі гранати Ф1 та одна міна на дистанційному керуванні, що складалася з 4-х протитанкових гранат.

  Наразі у місті працює піротехнічний загін із 50 рятувальників з різних регіонів України.

  Для відновлення життєзабезпечення міста Слов’янськ нині додатково залучено 780 чоловік особового складу ДСНС України та 175 од. спецтехніки. 

  "За ввесь період робіт було обстежено 510 будівель та 186 га території міста. З 23 липня відновлено роботу Слов’янської ТЕС. Також розібрано завали 66 будинків та вивезено більше 1252 тонн уламків. Завдяки цілодобовій роботі рятувальників вдалося розчистити 32 км. вулиць та доріг місцевого значення. Роботи з відновлення міста тривають",- зазначили у ДСНС.
  Попередній матеріал
  Росія втратила супутник з мухами
  Наступний матеріал
  ГПУ повідомила про підозру у злочинах силовикам, яких вважають причетними до насильства на Майдані
  Loading...