5.ua

У дружини екс-міністра Ставицького знайшли $5 млн і 50 кг золота

  Близько 5 мільйонів доларів готівкою та майже 50 кілограмів золота у зливках вилучили з квартири, яка належала дружині колишнього міністра енергетики та вугільної промисловості Едуарда Ставицького.

  Сейфи з грошима та коштовностями вилучили при обшуку приміщення. Там, окрім готівки та банківських зливків, були коштовності та документи. Точна вартість вилученого ще не встановлена. У квартирі на момент обшуку перебувала бухгалтер, яка намагалася знищити документи. Жінку затримали та допитують. Вона намагалася чинити опір та не пускати правоохоронців до квартири. Утім, сам екс-міністр Ставицький чи його близькі не затримані, про їхнє місцезнаходження чи слідчі дії пов'язані з ними не повідомляють.

  Олег Махніцький, в.о. генпрокурора України: "Під час обшуку було виявлено ряд документів, а також було виявлено 2 сейфа, в одному з яких повністю було набито грошима, зокрема, біля 5 мільйонів доларів. Інший сейф також був повністю забитий золотом, а також дорогоцінностями. В цьому сейфі було виявлено 50 кг золота в злитках, а також дорогоцінності з різних металів – золота, платини, брильянтів, і на сьогоднішній день ми ще встановлюємо вартість цих виробів".

  Попередній матеріал
  Російські "козаки" почали штурм української авіабази у Новофедорівці
  Наступний матеріал
  Папа Римський звернувся до мафії: покайтеся, або опинитеся в пеклі
  Теги:
  Loading...