У Дрогобичі влаштували конкурс близнюків [відео]

  У Дрогобичі, що на Львівщині, до Дня міста влаштували конкурс близнюків. На нього відгукнулися 25 пар. Організатори тішаться започаткованим, і планують тепер влаштувати подібний конкурс для близьків із усієї Львівської області.

  У Дрогобичі - двоїлося в очах. На святковій сцені зібрали міських близнюків та двійнят. Наймолодшим двійняткам тільки-но виповнився місяць.

  Роману та Богдану Балушок - уже одинадцять, проте їх досі плутають у школі. Але брати не користуються безпорадністю вчителів - зізнаються, лише раз один близнюк замінив іншого на змаганнях. Батьки ж почали розрізняти їх після того, як хлопці почали відзиватися на власні імена, тепер із гумором пригадують, які конфузи траплялися одразу після народження.

  Чотирирічні Орест та Максим Васильківи - один без одного ні на крок. Брати хоч і маленькі, але люблять пожартувати з бабусею.

  У міській раді зізнаються - скільки у місті близнюків не знають, а тому наступного року на конкурс запросять і старших і малих. Кажуть, однакових людей набереться чимало, адже у Дрогобичі близнюки народжуються часто.

  Після першої вдалої спроби організатори вже мають намір започаткувати свято близнюків та зібрати у місті спочатку усіх однакових на лице дрогобичан, а згодом - запрошувати близнюків з району та області.

  Олександр Ваврищук, Євген радіон, Львівщина, 5 канал

  Попередній матеріал
  "Рок Січ-2010": музики влаштували день озелення [відео]
  Наступний матеріал
  Протести в Греції: далекобійники побилися з поліцією
  Теги: