У ДПСУ показали мобільні майстерні для ремонту транспортних засобів

Презентовані автомобілі допомагатимуть охоронцям кордону, в тому числі й у зоні АТО, ремонтувати техніку прямо в полі

В Окремій комендатурі охорони і забезпечення Держприкордонслужби, що в Бортничах, прикордонники презентували сучасні мобільні ремонтні майстерні, де можна виконувати широкий спектр робіт із технічного обслуговування й ремонту транспортних засобів у польових умовах.

"Ці транспортні засоби були створені, коли гостро постало питання ремонту та підтримки в готовності сучасних транспортних засобів, що є на озброєнні в прикордонному відомстві", - повідомили у прес-службі ДПСУ.

Презентовані автомобілі допомагатимуть охоронцям кордону, в тому числі й у зоні АТО, ремонтувати техніку прямо в полі. Ремонтні майстерні облаштували на базі автомобілів, отриманих Держприкордонслужбою в рамках міжнародно-технічної допомоги. Оснастити їх також активно допомагали волонтери.

Крім того, прикордонники продемонстрували роботу щойно обладнаного автомобіля технічної допомоги на базі вантажівки Iveco Trakker. "Особливістю автомобіля є те, що він спеціально скомпонований для проведення обслуговування і ремонту всіх новітніх зразків техніки, таких як "КрАЗ Кугуар", "Форд Транзіт", "Фольксваген Амарок" та "Фольксваген Транспортер". Також автомобіль може здійснювати евакуацію автомобілів, оскільки він обладнаний потужною лебідкою, що може витягувати навіть важку техніку", - зазначають у ДПСУ. Крім того, це авто обладнане краном-маніпулятором, за допомогою якого можна здійснювати демонтаж важких вузлів та агрегатів на техніці. Обладнання дає змогу розвернути понад 6 спеціалізованих постів, зокрема, пости зварювальника, кузовних робіт, діагностування, автомийку тощо.

/
/
/
/
/

Нагадаємо, ДПСУ отримала пересувні станції техобслуговування ще напередодні.

Попередній матеріал
Прокуратура просить 2 місяці запобіжного заходу для судді-хабарника Бурана
Наступний матеріал
"Батьківщина" не може відкрито грати на дострокові вибори, тому виставляє нездійсненні вимоги – журналіст

Поблизу Маріуполя четвертий день патрулює російське судно "Тихий Дон" - ДПСУ

У ДПСУ протестували бронемашини нового зразка "Тритон" з посиленим протимінним захистом

На межі з Кримом прикордонники зафіксували польоти 4-х російських вертольотів - ДПСУ

Навчальний вибух на території госпіталю ДПСУ: лікарі показали свою підготовку

ДПСУ спростила прикордонний контроль для українців у чотирьох аеропортах

5 канал - трансляція наживо