У Донецьку знесли памятний знак жертвам Голодомору

  Пам`ятний знак жертвам голодомору знеслИ в Донецьку. Хрест, на місці якого планували звести каплицю, демонтували судові виконавці.

  Про це "5 каналу" повідомив голова "Молодіжного союзу "Нашої України" Степан Барна. За його словами, санкцію на знесення знаку дав міський голова Донецька, а одразу після знесення хреста у сквері почали рубати дерева і готувати ділянку для будівельних робіт. При цьому Степан Барна стверджує, що кам`яний знак на місці, освяченому під будівництво храму, не постраждав. Нашоукраїнська молодіжка має намір звернутися до правоохоронних органів. 

  А в мерії Донецька "5 каналу" так прокоментували цю подію: жодних дозволів на зведення будь-яких пам`ятних знаків, приурочених до голодомору міська влада не давала.

  Андрій Фіщук, заступник голови молодіжної організації "Наша Україна": "Ми впевнені, що забудовник,я кий посилається на начебто вигране рішення суду, знесе і цей пам`ятний знак. Звичайно, ми будемо всіма можливими засобами цьому заважати".

  Микола Левченко, секретар Донецької міськради: "Был несколько месяцев назад установлен действительно крест, о котором никакой информации не было ни у городских властей, ни у руководства православной церковью, поэтому акция имела характер самодеятельности. Крест был установлен на земле, которая уже на тот момент принадлежала фирме, и за нее платилась арендная плата".

  Попередній матеріал
  Пентагон: Уламки супутника-шпигуна можуть впасти на землю
  Наступний матеріал
  ВІДПРАВТЕ ПОВІДОМЛЕННЯ В ЕФІР ПРОГРАМИ "ЧАС:ВАЖЛИВО"
  Теги:
  Loading...