5.ua

У Донецьку влаштували патріотичний флешмоб на підтримку єдності України

  Біля входу у один з найпопулярніших торгівельних центрів Донецька активісти влаштували патріотичний флешмоб. Вони роздавали усім охочим українські прапори, а потому й самі пройшлися з розгорнутим великим стягом України і заспівали гімн.

   

  Участь у акції взяли близько півсотні людей. Активісти кажуть: хотіли показати світові, що Україна - єдина. А місцевим мешканцям довести, що попри численні провокації проросійських активістів, які відбулися у місті останніми днями - з’являтися у центрі Донецька з українською символікою абсолютно безпечно.

  Діана Берн, організаторка акції: "Це був просто невеличкий флешмоб, участь у ньому взяли переважно студенти, молодь та проукраїнські активісти. Ми хотіли продемонструвати свою позицію і наочно довести людям, що українські прапори та виконання гімну України - це безпечно".

  Відаді Астеров, учасник акції: "Ми єдиний народ, наш шлях в Європу, лише вона нам допоможе, якщо ми самі собі допоможемо".

  Людмила Возьмишева, учасниця акції: "Я тут, бо Донецьк - український, а я виступаю за єдність України. Не хочу ніякого сепаратизму чи федерального устрою".

  Попередній матеріал
  Обвалився російський фондовий ринок
  Наступний матеріал
  Рада Федерації завершила останній етап по затвердженню анексії Криму
  Теги:
  Loading...