fakty.ictv.ua

Терористи відпустили раніше викраденого редактора газети "Донбас"

  Редактор газети "Донбасс" Олександр Бриж і кореспондент цього ж видання Андрій Кривцун, яких раніше захопили бойовики, повернулися в редакцію. Про це повідомляє УНІАН з посиланням на журналістів газети.


  За їхньою інформацією, сьогодні до будівлі редакції під'їхали озброєні люди, частина з яких піднялися в редакцію газети "Донбасс", про щось переговорили з головним редактором газети Олександром Брижем, який також є головою обласної організації Спілки журналістів України, і невдовзі його разом з одним із кореспондентів газети Андрієм Кривцуном вивели з редакції.

  Як зазначили журналісти, частина озброєних представників самопроголошеної "Донецької народної республіки" залишалися чергувати на першому поверсі будівлі редакції і нікого не пропускали ані на вулицю, ані на поверхи будівлі.

  Також вони повідомили, що кореспондент Кривцун, який супроводжував головного редактора, неодноразово брав інтерв'ю у представників ДНР.

  Наразі Бриж і Кривцун повернулися в редакцію. Журналістам поки що невідомо, про що проводилися переговори між ними і сепаратистами.

  Раніше повідомлялося, що озброєні люди вивезли головного редактора "Донбасу" Олександра Брижа, його заступника Андрія Кревцуна, а також головного редактора видання "Вечірній Донбас" Леоніда Лапу.
  Попередній матеріал
  В Івано-Франківську поховали загиблих під Слов’янськом бійців
  Наступний матеріал
  Столичні водії влаштували акцію проти корупції на парковках
  Теги:
  Loading...