У Донецьку під час нападу на "Приватбанк" злочинці не встигли нічого вкрасти

  У "Приватбанку", де напередодні внаслідок озброєного нападу загинули п`ятеро людей, нічого не вкрали. Про це повідомив голова правління фінансової установи Олександр Дубілет. За його словами, керівництво банку має намір збільшити суму винагороди за викриття злочинців. Напередодні "Приватбанк" пообіцяв один мільйон гривень. У місті оголосили жалобу за загиблими.

  Донецьк у жалобі. На відділеннях банків – чорні стрічки. На будівлях держустанов - приспущені прапори. До віп-відділення "Приватбанку", де сталася трагедія, колеги загиблих несуть квіти та свічки.
   
  Ольга, співробітниця банку: "Страшно, ничего будем продолжать работать. Жизнь наша меняется, нужно верить, надеяться на лучшее. Нужно донести нашим клиентам, тем людям, которые сейчас это творят, что нужно быть более человечными. На самом деле сотрудник банка ни в чем не виноват, он выполняет свою работу".
   
  Сергій Бургас, працівник сусіднього офісу: "Глубоко потрясены, в наше время такое тяжело представить. Грубо говоря, сейчас опять же 90-года беспредел полный, в голове не укладывается никак. Так же само, я мог здесь проходить, меня могли застрелить. Тяжело воспринимать все это".
   
  Едуард Сазонов, працівник сусіднього офіса: "Страшно, люди попали просто ни за что. Сильно потрясло. У меня есть дочь, жена, мать. Так же само, там вчера остались чьи-то матеря, дочери. Страшно".
   
  Керівництво "Приватбанку" запевняє, потрапити всередину до приміщення віп- відділення клієнти могли тільки за попередньою домовленістю. На місці події працюють слідчі. Опитують усіх можливих очевидців трагедії - мешканців сусідніх будинків та працівників офісів, розташованих неподалік.
   
  Олександр Дубілет, голова правління "Приватбанк": "Если это был клиент, который обслуживался в этом отделении, я думаю, что охранники знали этих клиентов в лицо. Нельзя было подойти в маске и попасть в это отделении. Мы конечно выделим средств, чтобы помочь семьям наших погибших товарищей".

  Напад на банк стався напередодні. До відділення обслуговування віп-клієнтів зловмисники вдерлися близько 15ї години. Загинули п`ятеро людей - охоронець 66-го року народження та четверо працівниць банку двадцяти семи, двадцяти дев`яти та тридцяти двох років. Усі вони загинули від кульового поранення у голову з пістолета Макарова. До Донецька, за дорученням президента, вилетіли слідчі зі столиці. Вирушив туди і чільник Служби безпеки - Валерій Хорошковський.

  Юлія Божко, Євген Гончаренко, Донецьк "5 канал"

  Попередній матеріал
  Качанівська виправна колонія розрахована на утримання жінок
  Наступний матеріал
  У Придністров`ї відбулася інавгурація новообраного Президента
  Теги: