У Донецьку комунальники оголосили війну власникам антен на житлових будинках

  У Донецьку комунальники оголосили війну власникам антен на житлових будинках. Йдеться не тільки про зіпсований зовнішній вид архітектурних споруд, а й зруйновані фасади та дахи. Поки що мешканцям запропонували добровільно прибрати супутникові тарілки, якщо ті не погодяться – антени все одно демонтують. Порушникам загрожує штраф.

  Працівник ЖКГ: "Скажите, вы являетесь хозяйкой установки антенны на парапете? Мы хотели бы узнать по какой причине, и есть разрешающие у вас документы?"

  Питання просте, проте власники антен на нього воліють не відповідати.

  Та від комунальників - так легко не сховатися. Вони попереджають: до тих  мешканців, які не мають дозволів на встановлення антен, позиватимуться. Порушникам загрожує штраф щонайменше у 500 гривень.
     
  Та й не всім мешканцям до вподоби чужі антени над головою. Кажуть, кріплення - руйнують дахи.
   
  Тетяна Бабич: "Человек живет здесь на девятом этаже, почему-то он не поставил на своей крыше, он поставил на нашей крыше, объясння тем, что там сигнал лучше".

  Забороняють супутникові тарілки не тільки тому, що вони псують зовнішній вигляд фасадів. Насамперед - антени буквально руйнують дахи та вентиляційні конструкції будинків, а це - небезпека для самих же мешканців.
   
  Віктор Астахов, головний інженер КП "Союз єдиного замовника": "Антенны, установленные на шахте лифта, беспорядочные. Они созданием ветровым подпором разрушают конструкции нашего жилого дома. Видно замечательно – оголена арматура. Идет затекание по шахте, в машинное помещение, наносится прямой вред дому".

  Проти власників супутникових антен місцеві комунальники вже склали понад 120 протоколів. До списку порушників ризикує потрапити кожен десятий мешканець Донецька.
   
  Валерій Литвинов, начальник Донецького управління ЖКГ: "Мы будем в принудительном порядке демонтировать и снимать. Места, которые были разрушены устранять. Подавать, оформлять иски в суд в разрезе тех затрат, которые понесет эксплуатирующая организация".
   
  Із травня комунальники обіцяють взятися за інтернет-провайдерів. Їм обіцяють демонтувати дроти, які псують вигляд під’їздів.

  Юлія Божко, Євген Гончаренко, Донецьк, "5 канал"

  Попередній матеріал
  Заяву Щербаня щодо убивства його батька прийняли у ГПУ
  Наступний матеріал
  Пенсіонер застрелився перед будівлею парламенту Греції
  Теги: