Фото СБУ

У Дніпропетровську знешкоджено групу терористів-вербувальників

  У Дніпропетровську Служба безпеки України викрила та затримала злочинну групу осіб, члени якої готували теракти і вербували громадян України для участі у збройних бандформуваннях на сході держави. Про це повідомляє прес-центр СБУ 25 червня.


  Як зазначено, через соціальні мережі учасники цього злочинного угруповання поширювали публічні заклики до порушення територіальної цілісності України, а також формували з місцевих мешканців групи для відправлення до спецтаборів для проходження відповідної бойової підготовки.

  24 червня ц.р. співробітники СБУ затримали шістьох місцевих мешканців - активних учасників радикально-налаштованого злочинного угруповання.

  Зі слів затриманих, їхньою метою було створення "Дніпропетровської народної республіки" на підтримку терористів, котрі діють у Луганській і Донецькій областях, і з якими вони підтримували прямі контакти.

  Зловмисники планували створення незаконних збройних формувань для захоплення органів влади, нападів на підрозділи Збройних Сил України.

  Під час обшуків помешкань затриманих правоохоронці виявили та вилучили вибухівку, вогнепальну зброю, гранати, план-схеми вчинення терористичних актів у Дніпропетровську, листівки із закликами до насильницької зміни влади та порушення територіальної цілісності України.

  За цим фактом слідчими Управління СБУ у Дніпропетровській області розпочато кримінальне провадження за посягання на територіальну цілісність і недоторканність України.
  Попередній матеріал
  Терористи не дозволяють вивезти більше 500 дітей-сиріт із зони боїв
  Наступний матеріал
  В Україні починається "Тиждень ізраїльського кіно"
  Теги:
  Loading...