У Дніпропетровську у виборчих списках виявили 700 людей, зареєстрованих за однією адресою

  У Дніпропетровську у виборчих списках виявили 700 людей, зареєстрованих за однією адресою. А саме - у притулку для безхатьків. Активісти громадянської мережі "Опора" вважають – більшість із цих людей голосувати не прийдуть, а отже - вибори на дільниці можуть визнати недійсними. Члени комісії на одній з дільниць 25-го виборчого округу дуже здивувалися, коли отримали попередні списки та побачили – майже 40 відсотків виборців мають однакову адресу.

  Клару Нелюбову, яка не вперше працює на виборах у комісії, здивувало насамперед те, що ця споруда - раніше належала до іншої дільниці. Тепер же мешканцям будинку доведеться до місця голосування діставатися за півтора кілометра.

  Клара Нелюбова, член комісії: "Нам добавили вулицю Свердлова, 56. Один дом, это постанова ЦВК".

  Громадські активісти - зацікавилися цим будинком з іншого приводу:
   
  Ольга Солодужко, активістка громадянської мережі "Опора": "З номера 260 по номер 960 було внесено в списки 700 людей, які зареєстровані за адресою місто Дніпропетровськ, вулиця Свердлова, 56. Потім ми дізнались, що це є міський центр соціальної допомоги і дізналися, що там всього 20 койок…це нас здивувало".

  Журналіст, "5 канал": "За адресою цього соціального центру зареєстрували понад 800 дніпропетровських виборців. Хоча директор закладу переконує – не всі вони – безхатьки, серед них є досить заможні люди".

  Директор закладу не приховує: лише за останні два тижні тут стало на облік 165 людей. Проте, запевняє: не всі зареєстровані у притулку тут мешкають.

  Вадим Коморов, директор міського центру соціальної допомоги: "У нас на "Лексусе" может приехать человек, он продает квартиру и ему надо где-то быть зарегистрированным, в полной мере пользоваться правами гражданина Украины".

  До центру вже надійшли запрошення з виборчої дільниці для семи сотень людей, але працівники закладу натепер віддали лише десять. Кажуть: обдзвонювати усіх не мають часу. Знімальна група 5-го - у притулку застала лише одного постояльця. Та й той - мешкає на дачі, а сюди - навідався у справах. Куди йти голосувати досі не знає.

  У притулку кажуть – залежно від обставин, надають постійну чи тимчасову реєстрацію. І не виключають, що одна людина може отримати декілька довідок про тимчасову реєстрацію - у різних населених пунктах.

  Марія Вяткіна, Андрій Ковбаса, Дніпропетровськ, 5 канал

   

  Попередній матеріал
  Потужний вибух у центрі Бейрута: 8 людей загинули
  Наступний матеріал
  350 спостерігачів із Канади прибули до України на вибори
  Теги: