5.ua

У Дніпропетровську «тітушки» побили мітингувальників під ОДА [відео]

   

  Протистояння під стінами Дніпропетровської облдержадміністрації вщухло на цю годину, до будівлі  мітингувальники так і не потрапили. Вдень, між учасниками акції та силовиками біля держбудівлі спалахнули сутички. Мітингувальників міліція намагалася розігнати водою із поженої машини, ті у відповідь кидали камміня та брили льоду. Так звані "тітушки", які спочатку стояли за спинами силовиків, здійснили штурм - прорвалися до мітингувальників та почали їх бити кийками. Згодом, до міліції на переговори пішли троє активістів євромайдану. Одного з них міліція затримала та доправила до Кіровського райвідділу міліції. Нині мітингувальників під будівлею немає, проте вона посилино охороняється міліцією. 

  Олексій, протестувальник: "Ми прийшли блокувати «тітушок», щоб вони не пройшли сюди на майдан к нам. Спочатку вони відступили, наші якось розбилися, як мінімум, я чотири пістолети побачив, один попав у мене, так трапилося трошки…Ось цю кулю мені засадили ось сюди".

  Протестувальник: "Посмотрите, 5 канал, пускай вся Украина посмотрит. Вот характерная повязка, вот так власть спасается, она не хочет уходить. На мирную демонстрацию расступилась милиция и на нас выбежали с бестбольными битами, с палками спортсмены-титушки. Я, как депутат горсовета, хочу обратиться, Виталий Владимирович Кличко, я депутат от вашей партии. Где наши народные депутаті? Нас избивают".

  Попередній матеріал
  Як працюють намети для обігрівання на Київщині
  Наступний матеріал
  ПР створили експертну групу з лібералізації "диктаторських законів"
  Теги:
  Loading...