У Дніпропетровську «тітушки» побили мітингувальників під ОДА

  Чотири людини поранені, семеро - затримані внаслідок сутичок біля Дніпропетровської облдержадміністрації. Такі офіційні дані обласної міліції, кажуть поранені троє бійців та один мітингувальник.

   

  Протистояння під стінами Дніпропетровської облдержадміністрації вщухло на цю годину, До будівлі  мітингувальники так і не потрапили. Вдень між учасниками акції та силовиками біля держбудівлі спалахнули сутички. Мітингувальників міліція намагалася розігнати водою із поженої машини, ті у відповідь кидали камміня та брили льоду. Так звані «тітушки» - які спочатку стояли за спинами силовиків - здійснили штурм - прорвалися до мітингувальників та почали їх бити кийками. Згодом До міліції на переговори пішли троє активістів Євромайдану. Одного з них міліція затримала та доправила до Кіровського райвідділу міліції. Нині мітингувальників під будівле. немає, проте вона посилено охороняється міліцією.

  Олексій, протестувальник: «Ми прийшли блокувати «ті тушок», щоб вони не пройшли сюди на майдан к нам. Спочатку вони відступили, наші якось розбилися, як мінімум, я чотири пістолети побачив, один попав у мене, так трапилося трошки…Ось цю кулю мені засадили ось сюди».

  Протестувальник: «Посмотрите, «5 канал», пускай вся Украина посмотрит. Вот характерная повязка, вот так власть спасается, она не хочет уходить. На мирную демонстрацию расступилась милиция и на нас выбежали с бестбольными битами, с палками спортсмены-титушки. Я, как депутат горсовета, хочу обратиться, Виталий Владимирович Кличко, я депутат от вашей партии. Где наши народные депутаті? Нас избивают».

  Попередній матеріал
  ПР створили експертну групу з лібералізації "диктаторських законів"
  Наступний матеріал
  Вщухло протистояння у Запоріжжі [відео]
  Теги:
  Loading...